Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

První místo ZŠ Strž na krajském kole Poháru rozhlasu

Redakce, / 15.06.2018, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
Ve středu 23. května 2018 se desetičlenné družstvo ZŠ Strž vydalo do Nového Města n. M. na krajské kolo Poháru rozhlasu. Postup do kraje si děvčata vybojovala hned dvěma vítězstvími, a to v kole okrskovém a poté v kole okresním.
Tým ve složení Bourová Aneta, Čeřovská Aneta, Doubravová Eliška, Dušánková Anna, Dušánková Eva, Erbenová Sára, Marková Tereza, Veselá Annie, Výprachtická Barbora, Žižková Karolína nastoupil k těmto disciplínám: 60m, 800m, skok do dálky, skok do výšky, koule a štafeta 4 x 60 m a utkal se s nejlepšími týmy z šesti okresů. 
Závod byl velmi těžký, ale naše děvčata byla stále v dobré náladě a odhodlána vydat ze sebe to nejlepší. Jedna napínavá situace střídala další a čím více se závod blížil ke konci, tím více rostlo jejich odhodlání vyhrát. Po celou dobu děvčata držela spolu, navzájem si fandila, utěšovala se a podporovala. Dívky předvedly úžasné výkony a získaly ještě více bodů, než na předešlých dvou kolech. 
 Když nastal čas vyhlašování výsledků, náš tým byl velmi napjatý. Děvčata doufala v medaili, přála si alespoň třetí místo. Z mikrofonu zazněla ta nejkrásnější slova - na prvním místě se umístila děvčata ze ZŠ Strž. Přála bych vám vidět tu obrovskou radost, která ovládla celý stadion.

Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy. Já děvčatům děkuji za krásně strávený čas s nimi a úžasný sportovní zážitek.

Andrea Erbenová
ZŠ Strž 

Další články ZŠ Strž

Související články
Součástí distanční výuky na základní škole ve Strži je i oblíbená on-line družina
Vaše komentáře

Přečteno 238x