Vyhledej
SPOŠ Dvůr Králové n. L. > Vzdělávání > střední školy

Den otevřených dveří SŠIS ve Dvoře Králové

Redakce / 7.01.2019, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, ssis.kralovedvorsko.cz
Střední škola informatiky a služeb otevírá pro školní rok 2019/2020 nový maturitní obor: Masér sportovní a rekondiční 69-41-L/02. Uchazeči si mohou podávat přihlášky ke studiu do 1. 3. 2019. Absolventi najdou uplatnění v profesi masér v provozovnách, studiích a salonech.
 
Výuka je zaměřená na poskytování různých masérských služeb v souladu s požadavky klienta. Absolventi budou umět také poskytovat poradenské služby v oblasti péče o tělo, správné životosprávy a zdravého životního stylu. Vykonání maturitní zkoušky v tomto oboru umožňuje absolventům pokračovat ve studiu na VOŠ nebo VŠ, zejména v příbuzných oborech. 

Na tento obor je škola materiálně dobře vybavena, jelikož již v minulých letech byly masáže součástí výuky maturitního oboru 69-41-L/01 Kosmetické služby. 
V současnosti proběhla rekonstrukce učebny masáží, byla nainstalována infrasauna, opraveny sprchy a toalety pro zákazníky.

Bližší informace mohou uchazeči obdržet při dnech otevřených dveří, které se konají ve dnech: 

  • v úterý 15. 01. 2019 od 13:00 do 18:00
  • ve čtvrtek 14. 02. 2019 od 13:00 do 18:00Další nabízené obory

Střední škola informatiky a služeb nabízí studium v pěti atraktivních maturitních oborech a jednom učebním oboru. Jedná se o technické maturitní obory Aplikovaná  chemie Informační technologie - KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST, které pokračují v tradici 129 let výuky na SPŠ Dvůr Králové. Průmyslovka je dnes jednou ze součástí školy.

Na více než stoletou tradici (Obchodní škola a Obchodní akademie) navazuje obor Hotelnictví nejnovější obor Cestovní ruch.

Následující dva obory jsou zaměřeny na osobní služby. Jde o maturitní obor Kosmetické služby. V rámci tohoto oboru škola nabízí od  školního roku 2016/2017 dvě nová atraktivní zaměření, a to Wellness a Vizážistika. Jediným učebním oborem je Kadeřník-vizážista, který připravuje žáky na samostatné podnikání v této oblasti.

Nově zavedeným oborem je Bezpečnostně právní činnost.
Hana Šturmová
SŠIS Dvůr Králové n. L.

Další články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2360x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět