Vyhledej
Královédvorsko > Sport > tenis

Přehled úspěchů královédvorských tenistů na oblastních přeborech

Redakce, / 14.06.2024, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
V květnu a červnu se uskutečnily na různých místech oblastní přebory tenistů všech kategorií. I letos dali o sobě hráči TCDK opět vědět....

FOTOGALERIE - OBLASTNÍ PŘEBORY TENISTŮ - PŘEHLED!!

DOSPĚLÍ:

ADAM NÁPRAVNÍK zkompletoval svojí sbírku oblastních titulů a po kategoriích mladší a starší žactvo, dorost získal zlatou medaili ve dvouhře v mužích.
Adam při podvečerním příjezdu do klubu sdělil, že to chtěl vyhrát nejen pro celé TCDK, ale hlavně pro děti jako motivaci a pohár nechal na krbu v klubovně.
Adame, hodně štěstí na srpnovém MČR jednotlivců v Ostravě.
MIKULÁŠ HOLUB po třísetové bitvě bohužel v semifinále dvouhry podlehl, přesto jeho výkon společně s bronzem za debl se ŠTĚPÁNEM JANSOU zaslouží velký respekt.

ŠTĚPÁNKA ŘEZÁČOVÁ dokázala vyhrát 2 zápasy dvouhry na přeborech žen a nakonec prohrála ve čtvrtfinále.

DOROST:

ŠTĚPÁNKA ŘEZÁČOVÁ A HONZA MOTAL. Oba prvním rokem v této kategorii, oba dva dvakrát vítězný zápas dvouhry a oba postup mezi 8 nejlepších do čtvrtfinále přeborů.
ŠTĚPÁNKA navíc přidala bronzovou medaili za semifinále čtyřhry.

STARŠÍ ŽACTVO:

DAVID MOTAL jako ještě mladší žák dokázal zvítězit ve čtyřhře na oblastních přeborech starších žáků na jižní Moravě.
David dokázal otočit zápas ze stavu 1:6 1:5 a 15:40 a dokázal si, že se pořád vyplatí bojovat.
Do čtvrtfinále dvouhry i čtyřhry se probojoval VOJTA HAVLÁSEK.
Alespoň 1 vítězný zápas si připsala na oblastních přeborech starších žákyň BEA KAŠPRIŠIN a LUCKA NOVÁKOVÁ.

MLADŠÍ ŽACTVO:

MONČA KLIMEŠOVÁ vyhrála oblastní přebory mladších žákyň ve čtyřhře a ve dvouhře přidala bronzovou medaili za semifinále.
Velkým úspěchem skončil přebor pro prvním rokem mladší žákyni LUCKU NOVÁKOVOU, která získala dvě bronzové medaile za semifinále dvouhry i čtyřhry.
Přebory v kategorii chlapců si zahráli VOJTA ANDRLE a KÁJA KREJČÍ.

BABYTENIS:

SOFIA KAŠPRIŠIN se stala oblastní přebornicí v kategorii babytenis dívky a obhájila titul ze zimních halových přeborů.
Hned za ní na skvělém druhém místě skončila NELA VALENTOVÁ.
Holky, parádní výsledek!!
Obě dívky by si tak měly zahrát MČR jednotlivců, které se uskuteční v druhé polovině záři v Rakovníku.
KUBA ANDRLE s bilancí 4:1 na zápasy na přeborech babytenisu chlapců vybojoval bronzový pohár za 3. místo, Kuba prohrál pouze jediný zápas s celkovým vítězem přeboru. I Kuba bude mít šanci si MČR zahrát, požádáme pro něj o volnou kartu.
V krásném finále si to rozdali dva naši hráči, po výhře 10:2 a 10:9 se radoval z titulu a největšího poháru VINCENT JIŘIČKA, který porazil PÉŤU HŘAVU.
Na třetím místě skončila KAROLÍNA STOSZKOVÁ.