Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Podzimní čas v Domově důchodců

Redakce / 4.11.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V uplynulém týdnu navštívili naši uživatelé místní Safari park, kde mohli spatřit, kromě oblíbených zvířat i podzimní výzdobu.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 3. 11. 2021

Řada z nich se zúčastnila i stále oblíbených Chytrých hlaviček s Aničkou

Do konce října jsme nezapomněli ani na oslavence, se kterými jsme připravili dobroty a následně všem popřáli jen to nejlepší. 

Nechybělo ani zpívání s kytarou a pravidelné nákupy v místní kantýně, kde si mohou uživatelé dle své chuti nakoupit co potřebují, či na co mají zrovna chuť. 

V minulém týdnu se v rámci individuálních aktivit uspořádal výlet na fotbal do Vítězné. Pánové si fotbalovou parádu užili se vším, co k tomu patří, skvělé výkony, výhra domácích, dobré pivečko, a ještě lepší kramfleky. 

Domov navštívila i Blondie s Andreou, která opět vykouzlila úsměv velké řádce uživatelů, za některými si vyskočila i do postele. 

Aktuálně jsme měli v plánu i návštěvu místního hřbitova vzhledem k památce zesnulých, nicméně počasí nám nepřálo, a tak jsme zavzpomínali v Domově. 
V pátek se již tradičně v tomto období koná Vzpomínkové setkání, kde vzpomeneme na ty, kteří již nejsou mezi námi. Akce se koná od 15 hodin bohoslužbou za účasti místních duchovních, následovat bude neformální přátelské posezení s drobným občerstvením. 

V příštím týdnu nás již čekají Vánoční dílny, kde zaměstnanci společně s uživateli budou tvořit vánoční výrobky, které následně budou použity jako výzdoba Domova. 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 388x