Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Miniolympiáda v Domově důchodců zná své vítěze

Redakce / 26.07.2022, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Přinášíme výsledky z proběhlé Miniolympiády, která se konala u nás v Domově v úterý 19. července. Na start se ve velkém horku postavilo 19 závodníků, kteří zdárně bojovali s disciplínami na pěti stanovištích.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 26.7.2022

Soupeři jim byly kroužky, plechovky, kuželky, klaun a šipky. 
Všichni úspěšně a s pěknými výkony dorazili v pořádku do cíle, kde je již čekala odměna v podobě špekáčků a pivečka. 
Nechyběla ani kulturní vložka, o kterou se postaral Lipnický sbor pod vedením paní Matuškové, za což jim všem moc děkujeme. 

Poté následovalo vyhlášení pěti nejlepší závodníků. Páté místo obsadila paní Patzaková, čtvrté pan Bláha, třetí pan Barták, druhé paní Bednářová a nejlepší byl pan Brádle. Všem moc gratulujeme a těšíme se na příští rok, nicméně i u nás razíme Coubertinské heslo: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!".
Proto byli pro nás vítězi úplně všichni, kteří se na olympijskou trať vydali. Moc také děkujeme dobrovolníkům – paní Štěpánové, Prajzlerové a panu Sacherovi, kteří nám přišli vypomoci na stanovištích k jednotlivým disciplínám. 

Ve zbytku období mohli uživatelé navštívit promítání filmu, kavárničku, protáhnout své tělo při cvičení či potrápit své mozkové závity při vyplňování pracovních listů. 

Během individuálních aktivit jsme navštívili kavárnu na náměstí, kde jsme si pochutnali na výtečné kávě a dortíku, nechyběli jsme ani na Burze – bleším trhu, kterou si naši uživatelé již užívají pravidelně a vždy se jim zde moc líbí.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 437x