Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Mikuláš s anděly a čerty obešli i klienty Domova důchodců

Redakce / 9.12.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Program v uplynulém období byl pro naše uživatele opět pestrý. Mohli navštívit tradiční aktivity, kterými je kavárnička, promítání filmu nebo čtení.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 8.12.2021

Na konci měsíce jsme ještě stihli oslavu uživatel narozených v listopadu. Při individuálních aktivitách jsme oslavili jubilea uživatelek, předali jsme jim kytičku a něco dobrého.

Zavítala k nám také Základní škola a Praktická škola ve Dvoře Králové nad Labem, která nám předala vánoční přání. 

Začátkem prosince pak uživatelé provoněli Domov vánočním cukrovím, které si následně i sami ozdobili. Při této příležitosti nás navštívila paní Házová z Českého rozhlasu – příspěvek si můžete poslechnout zde
Tato neděle byla už druhá adventní, a tak nechybí zapálené svíčky na adventním věnci s víkendovými aktivitami, zaměřenými právě na toto téma.

V pátek nás poctil svou vzácnou návštěvou Mikuláš s anděly a čerty, kteří obešli celý Domov a nadělili všem něco dobrého. To byl nejen pro uživatele, ale i zaměstnance, velký zážitek a zpestření. 

Vánoční výzdobu v celém Domově máme již hotovou. Vypadá opět skvostně, zbývá jen nazdobit vánoční stromky na jednotlivé jídelny, což se bude dít v příštím týdnu. Stromečky už ale čekají venku, velký dík za ně patří městským lesům. 
 
Čím dál častěji se u nás v Domově objevují dárky od Ježíškových vnoučat, a to jak zasílané pomocí přepravní služby, tak i předávání „mezi dveřmi“. Někteří z vás volí i osobní předání za dodržení veškerých aktuálně nastavených opatření. Za všechny dárky všem vnoučatům moc děkujeme. 

Přejeme Vám klidný adventní čas a děkujeme za návštěvy u vašich blízkých… 

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 406x