Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Konec léta v Domově důchodců

Redakce / 6.09.2021, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Prázdniny utekly jako voda, a my vám přinášíme souhrn toho, co se dělo v našem Domově během srpna.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 31. 8. 2021


Do aktivit jsme nově zařadili Bingo, které se hned dostalo do obliby svojí jednoduchostí i soutěžním prvkem. Navíc výherci se pokaždé mohou těšit na dárek v podobě dárkového poukazu do kavárničky. 

V oblibě je také virtuální realita, tedy aktivita, která byla v nedávné době zařazena do našich programů. Obě tyto činnosti má na starosti náš kolega Petr, který uživatele dokáže namotivovat a vtáhnout do děje.

Nechyběly také tradiční aktivity jako je skupinové čtení, které je aktuálně zaměřené na přírodní památky. Vyprávění je doplněné videem k danému téma, uživatelům se líbí a zpestří jim den. 

Kavárnička samozřejmě nesměla chybět ani v srpnu, totéž platí o zpívání s kytarou či promítání filmu. 
Příznačně uživatelé mohli shlédnout film Dovolená s Andělem

Nezapomněli jsme ani na srpnové oslavence, kteří si své narozeniny připomenuli u drobného pohoštění, které si s aktivizačními pracovnicemi předem připravili.

Většina uživatelů se již nemohla dočkat zahradní slavnosti, která se bohužel v letošním roce musela konat ve vnitřních prostorách domova, kvůli nepřízni počasí. 

To ale nebránilo tomu, aby si všichni příchozí užili koncert jaroměřské skupiny Napohodu a paní ředitelkou připravované bramboráky. 

Právě ty provoněly celý dům a každý si je moc pochvaloval. K pití bylo točené pivečko a víno. Tuto akci, s pohodovou atmosférou, si v domově nenechala ujít více než polovina jejich obyvatel, dorazili i rodinní příslušníci. 

Moc děkujeme za hudební doprovod a celé akci skupině Napohodu, paní ředitelce a jejím pomocnicím Andree Mašínové a Elišce Provazníkové za napečení bramboráků. V neposlední řadě patří dík i chlapům z údržby za připravení masové směsi a holkám do kuchyně za perfektní těsto na bramboráky.

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přečteno 300x