Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Rozhovory > Firmy a podnikatelé

Thajská masérka a turecký masér nově ve Dvoře Králové

Redakce / 13.11.2019, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
DOPLNĚN NÁHLED NA VÁNOČNÍHO POUKAZU - OBJEDNEJTE SI JEJ AŽ K VÁM :-) Pryč jsou doby, kdy museli zájemci o thajskou masáž jezdit do okolních měst. Od října 2019 nabízí však nově otevřené pracoviště ve Dvoře Králové nad Labem kromě thajské masáže široké spektrum masáží. Maséry jsou zkušení a odborně vzdělaní lidé, kteří se ve Dvoře Králové usadili. O nabídce a specifikách masáží jsme si povídali s provozovatelkou salonu MUDr. Marcelou Česánkovou, která si sama tým vybírala.
 

FOTOGALERIE - Masáže Vočko - fotogalerie

Provozujete léta vyhlášenou oční ordinaci, sama jste doktorkou. Souvisí nějak váš obor s masážemi?

Určitě, oko je malý orgán a souvisí se zdravím celého těla. Mám mnoho klientů s bolestí očí a hlavy, kdy jejich problémy souvisejí s nedostatkem péče o celé tělo. Podnikám v oblasti zdravotnictví od r. 2002 a masérna vznikla jako rozšíření služeb o zdraví obyvatel v rámci VOČKO, s.r.o.

Nabízíte masáže, které jsou poskytovány v rámci regeneračních a rekondičních služeb mimo oblast zdravotnictví. O jaké druhy masáží se jedná a souvisí nějak s místem, odkud maséři pocházejí? 

Thajské masáže Dvůr KrálovéDárkové poukazy si můžete koupit přímo v provozovně, nebo mohou být doručeny až k vám domů - v tom případě volejte 777 936 560

Oba pocházejí ze zahraničí - z "východu", a mají tak pro lidské tělo jiný cit než čeští maséři. Více pracují s energiemi. Jejich činnost je zde zaštítěna fyzioterapeutkou, které bych touto cestou ráda poděkovala, že svojí odborností projekt zaštítila. Maséři poskytují několik druhů masáží - od klasické až po thajskou - a naše nabídka vychází z jejich odbornosti, která je samozřejmě vázána i na zemi jejich původu.  

MASÁŽE VOČKO
Provozní doba
po-pá od 8:00 do 20:00 hod.
so-ne od 13:00 do 20:00 hod.

OBJEDNÁVKY:
tel.: 602 76 00 76,
e-mail: vockosro@gmail.com

Délka trvání masáží: od 30 do 90 minut

Ceny: od 300 do 800 Kč

Adresa:
Havlíčkova 8
Dvůr Králové nad Labem, 54401

Možnost parkování:
Parkování přímo u masérny (Havlíčkova ulice), na nedalekém náměstí  TGM (max 1 hod.),
zpoplatněné ve všední den na parkovišti u Šindelařské věže či u pošty (hodina parkování 10 korun),
vše cca 50 m od masérny.


Více na masazevocko.cz.

Představíte nám je?

Jmenují se Janny a Melih. Melih je z Turecka a soustředí se na klasické a olejové masáže, využívá sílu lávových kamenů, ale zároveň se specializuje na Dornovu metodu. Jeho velkou devizou je kombinovaná masáž, kdy on sám nejlépe pozná, co člověk v danou chvíli potřebuje. Má za sebou 20 let praxe. Žil v České republice již v minulosti, takže jeho další výhodou je částečná znalost českého jazyka. Janny je zde vdaná a žije s rodinou ve Dvoře Králové. Specializuje se na thajskou masáž, ale i olejovou a kombinované. Oba jsou veselí a přátelští

Co považujete za jedinečné ve vaší nabídce?

Myslím, že dokážeme svoji nabídkou uspokojit většinu zákazníků, a to včetně párů, kteří si chtějí prostě společně odpočinout každý u jiné masáže a potom spolu třeba posedět nad šálkem dobrého čaje. Jedinečnost spočívá v původu maserů, a tím i poskytování specifických služeb. Thajské a turecké masáže jsou od našich odlišné. Připravujeme věrnostní program v podobě permanentek, kdy po deváté masáži je desátá zdarma. K prodeji jsou dárkové poukazy v ceně 300 Kč, 600 Kč a 800 Kč dle délky trvání masáže (30, 60 a 90 min.). 

Mají vaše masáže nějaká omezení?

Klienti by měli maséry upozornit na vysoký krevní tlak nebo proděláné či plánované neurochirugické operace. Těhotné by měly přijít na masáže až po domluvě s lékařem. Omezením jsou samozřejmě infekční kožní nemoci ,masáže se nedoporučují při jakémkoliv akutně probíhajícím infektu. Zároveň doporučujeme, aby každý sám sdělil, co ho trápí a případně si říci o různou sílu thajské masáže, která má v sobě více protahování.

Co byste lidem, kteří se rozhodnou na masáže chodit, doporučili?

Určitě má smysl chodit pravidelně,  2-3x do měsíce, minimálně 1x měsíčně. Zároveň by lidé z masáže neměli prchat do práce nebo dělat náročnou fyzickou aktivitu. Doporučujeme počítat po masáži s přibližně 20minutovou přestávkou, kdy si u nás mohou po masáži v klidu sednout a dát čaj nebo vodu. Právě doplnění tekutin po masáži je velmi důležité. Před masáží je vhodné jen lehké jídlo.

Jak se k vám lidé mohou objednat, domluví se s Melihem a Janny?

Denně je ve všední den od 8 do 20 hod. na uvedeném telefonu naše asistentka, která mluví česky a nabídne nejen vyhovující termín, ale případně vše vysvětlí. Dokáže lidem poradit a doporučit maséra i masáž. Přijít však mohou zájemci i z ulice. Sídlíme v Havlíčkově ulici č 8 vedle velké výlepové plochy města (ulice vedoucí od náměstí k Šindelářské věži). Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Děkuji za rozhovor, ať se daří!

Kateřina Sekyrková

 

Související články
Masáže Vočko - thajská masérka a turecký masér

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 6533x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.

InzerceVolná pracovní místa
Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Sociální pracovník/ice (Domov důchodců DKnL)

Ředitel/ka (Vividus East, s.r.o.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí