Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Podnikání

Zůstaňte krásná i v zimě! Pomohou vám nepostradatelné kosmetické přípravky.

Inzerce / 28.12.2021
Málokdo to ví, ale zimní kosmetika se zásadně odlišuje od té letní. V teplém počasí potřebujete přípravky s lehkou texturou, které pokožku nepřetěžují, ale osvěží, tonizují a vyživují.

V chladu se lehké textury vyplatí nahradit hutnějšími, výživnějšími a s intenzivně hydratačními vlastnostmi. Kosmetika v zimě pomáhá chránit naši pleti před povětrnostními vlivy. Podrobněji se o pečujících kosmetických přípravcích na zimu dozvíte v tomto článku.

Pleťové krémy

Tento přípravek pečující kosmetiky se řadí mezi must have přípravky v zimní kosmetické taštičce. Hlavní funkce zimního pleťového krému je intenzivně zvlhčovat, vyživovat a chránit pleť před chladem, mrazem a větrem. Pod vlivem těchto faktorů je naše pleť sušší a citlivější. Potřebný krém by měl v porovnání s pleťovými krémy určenými na horké období mít hutnější texturu. Ve složení takových přípravků se často objevují vitamíny A a E, kyselina hyaluronová a glycerin. Krém by měl nasycovat buňky potřebnou vlhkostí, zvyšovat elastičnost, obnovovat hydrolipidovou ochrannou bariéru pleti, dodávat jí svěžest a odpočinutý zdravý vzhled.

Balzámy na rty

Naše rty také potřebují intenzivnější péči. Hydratační rtěnku nebo balzám na rty byste měly nosit stále u sebe a vždy používat. Kosmetický trh nabízí obrovské množství balzámu a rtěnek nejrůznějších textur a odstínů. Můžete si zvolit od klasického průhledného výživného balzámu, který dodá rtům jen lehký přírodní lesk, až po rtěnky a lesky na rty s nasycenou jasnou barvou. Ve složení výživových přípravků na rty hledejte vitamíny, bambucké máslo, extrakty z léčivých rostlin, nebo přírodní oleje (například z hroznových jader). Rtěnky s matným finišem bude lepší odložit na teplejší období.

Krém na ruce

Stejně jako výživný balzám nebo rtěnka by se měl krém na ruce v zimě stát vaším nejlepším kamarádem. Po každém mytí rukou nezapomínejte nanést tenkou vrstvu hydratačního krému, zabráníte tak přesušení pokožky rukou. Skvělou volbou budou krémy s obsahem vitamínů, přírodních extraktů s intenzivními hydratačními a ochrannými vlastnostmi. Širokou nabídku krémů na ruce jakýchkoliv značek si můžete prohlédnout na stránkách Makeup.

Přípravky na vlasy

Nejen pokožka, ale i naše vlasy potřebují v chladnějším období důkladnější péči. Pokračujte s používáním vlasové kosmetiky s ohledem na typ vašich vlasů, ale zařaďte do péče výživné masky nebo olejové zábaly, které hydratují a obnovují strukturu vlasů. Nepříjemným problémem v zimě je také statická elektřina ve vlasech. S ní se pomohou vyrovnat speciální spreje proti statické elektřině.

Inzerce firmy Makeup.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1682x
 
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)

Školník / školnice (gymnázium DKNL)
Asistentka prodeje (JUTA, a.s)

Zdravotní sestra (Domov důchodců)


Kalendář akcí
12.05.2023 - 16.07.2023
Výstava: Krásy Podkrkonoší
6.06.2023 10:00 - 6.06.2023 11:00
Královédvorské knihomrně
6.06.2023 16:30 - 6.06.2023 19:00
Předprázdninový kurz kresby a malby
7.06.2023 19:00 - 7.06.2023 21:00
Melanie Scholtz (koncert)