Vyhledej
Královédvorsko > Sport > karate

Říjnové výsledky královédvorských karatistů

Redakce, Petr Kocmánek / 3.11.2015
Celková bilance medailových umístění činí 8 zlatých, 15 stříbrných a 25 bronzových medailí ze čtyř soutěží, které královédvorští karatisté v říjnu absolvovali.

Všem, kteří se závodů účastnili a hájili barvy oddílu Karate Do děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším sportovním zápolení.

A zde již výsledky jednotlivých soutěží: 

Trutnovský dráček, Trutnov, 31.10.2015
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 1. místo
Kata tým dorostenci - Jan Bukovský, Tomáš Höfer, Denis Rajsner, 1. místo
Kata mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Martin Kubeček, 2. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Jakub Šolín, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 2. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Renata Vlachová, 2. místo
Kumite starší žáci jednotlivci - Jan Bukovský, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 3. místo
Kata mladší žákyně jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kata starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 3. místo
Kata tým mladší žáci - Jakub Macháček, Jakub Šolín, Martin Kubeček, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Vojtěch Merhulík, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Renata Vlachová, 3. místo
Kumite starší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Lukáš Kalousek, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 3. místo

Liberecký pohár, Česká Lípa, 25.10.2015
Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Petr Matyska, 2. místo
Kata tým dorostenci - Jan Bukovský, Tomáš Höfer, Tadeáš Moravec, 2. místo
Kata mladší žáci jednotlivci - Jakub Šolín, 3. místo
Kata ženy jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 3. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 3. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 3. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Hanka Straková, 3. místo
Kata tým žáci - David Palan, Jakub Šolín, Petr Matyska, 3. místo
Kata tým žákyně - Veronika Mišáková, Alžběta Mrkvičková, Pavlína Škaldová, 3. místo

Národní pohár, Jablonec nad Nisou, 24.10.2015
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 3. místo

Grand Prix, Brno, 3.10.2015
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 1. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo

 

Přečteno 81x
 
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.
12.04.2024 - od 6. dubna 2024 se změnily ordinační hodiny lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé v nemocnici v Trutnově – o víkendech a svátcích budete moct navštívit LPS od 8 do 18 hod. Dětská pohotovost zůstává o víkendech a svátcích nezměněna od 8 do 20 hod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí
21.05.2024 17:00 - 25.06.2024 18:00
Polština nejen na cesty
19.06.2024 15:45 - 19.06.2024 16:45
Jóga pro zdraví a sílu v každém věku
19.06.2024 19:00 - 19.06.2024 20:30
Manželé Stodolovi (drama, od 15 let)
20.06.2024 13:00 - 20.06.2024 15:00
Workshop - praktická ukázka malování na sklo