Vyhledej
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Chodník na mostu J. Opletala bude uzavřen, přibude provizorní přechod

Redakce / 24.10.2017
V termínu od 25. října do 30. listopadu 2017 bude pro chodce uzavřen chodník na západní straně mostu Jana Opletala a také chodník v jeho bezprostřední blízkosti. Na uvedeném úseku budou prováděny rekonstrukční práce související s výstavbou pruhu pro cyklisty.
Pro zachování bezpečného a plynulého průchodu pro pěší bude v místě bývalé zastávky MHD zřízen provizorní přechod pro chodce přes ulici 17. listopadu. Žádáme proto všechny občany, řidiče i chodce, aby při pohybu v uvedené lokalitě po dobu stavby dbali zvýšené opatrnosti, případně se řídili pokyny pracovníků zhotovitelské firmy.

 
Vaše komentáře
Další omezení provozuJutař, 24.10.2017 20:24, Reagovat
Zdravím. Paní a páni radní, není těch komplikací v našem městě už dost? Veškerý provoz jezdí přes tento most. Oprava mostu u "Střelnice" v nedohlednu a ještě rozkopete další. Sice pouze pro pěší, ale je to další komplikace pro všechny. Přimlouval bych se za to, nejdříve dokončit rozdělané akce a pak se pouštět do dalších. Cesta z 5.května do centra za 40minut - to se vám zdá normální?
když už se něco děláAnděl, 24.10.2017 15:53, Reagovat
tak by se mohlo dotáhnout i vodorovné značení před obchody u smrku, aby auta nestála a nepřekážela zadky provozu. Co na to úředník ?

Přečteno 2102x
 
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí