Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Padající stromy omezily dopravu na Šerlich, kamion vjel do kavárny v Českém Meziříčí

Redakce / 30.01.2023, Dvůr Králové nad Labem
Zimní počasí dnes přidělalo práci hasičům: polovina z dnešních zásahů jsou dopravní nehody, jednotky hasičů vyjížděly zatím k osmi karambolům, v dalších případech se jednalo o technické pomoci.

FOTOGALERIE - Dopravní nehody 30. ledna 2023

  • Linka 240 bude spojem s odjezdem v 9:05 z Rokytnice v Orlických horách ukončena v zastávce Orlické Záhoří,,kostel.
  • Linka 240 bude spojem s odjezdem v 9:45 z Deštného v Orlických horách ukončena na Šerlichu a zároveň pojede náhradní autobus v čase pravidelného odjezdu v úseku Orlické Záhoří – Rokytnice v Orlických horách.
  • Po dobu uzavírky komunikace nejsou obslouženy zastávky Orlické Záhoří,,Bedřichovka, Zelenka, Jadrná a Kunštát.
  • Spoj 661240/11 v 11:05 z Rokytnice v Orlických horách bude ukončen v zastávce Orlické Záhoří,,kostel. V úseku Orlické Záhoří – Deštné v Orlických horách dnes nepojede.
  • Spoj 661240/12 ve 12:45 z Deštného v Orlických horách započne svou jízdu až v zastávce Orlické Záhoří,,kostel, v úseku Deštné v Orlických horách – Orlické Záhoří,,kostel nepojede.
O průjezdnosti komunikace bude veřejnost včas informována na krajském webu dopravakhk.cz.

Nejvážněji dopadl střet nákladního a osobního automobilu u Týniště nad Orlicí. Nákladní vůz pak narazil do stromu, zaklíněného řidiče museli z kabiny dostat hasiči šetrně i pomocí vyprošťovacího zařízení. Osoba byla v péči zdravotnické záchranné služby, která ji následně transportovala do nemocnice.

U Třesovic skončil osobní automobil převrácený na střechu mimo komunikaci, dvoučlenná posádka byla v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská a JSDH Nechanice.

Havarovaný sypač vyprostili profesionální trutnovští hasiči v Trutnově, ul. Kryblická. Stroj sjel ze silnice do oplocení až k obytnému domu. Nikdo nebyl zraněn.

Hasiči také odstranili následky nehody kamionu, který naboural v Českém Meziříčí do objektu s kavárnou v ulici Osvobození. Prostor byl bez návštěvníků, nikdo nebyl zraněn. Jednotky musely objekt na doporučení statika stabilizovat.

Zdroj: HZS KHK, fcb Královéhradeckého kraje
FOTO: HZS KHK a JSDH Deštní v Orlických horách

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 656x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí