Vyhledej
SPOŠ Dvůr Králové n. L. > Co se děje > plesy

XIII. reprezentační ples SŠIS (22. února 2019)

Redakce / 16.11.2018, Dvůr Králové nad Labem, ssis.kralovedvorsko.cz
Taneční kurzy již běží naplno a je čas se porozhlédnout po plese této sezony. Dvorská SŠIS vás zve na svůj XIII. reprezentační ples, který se koná v aule SŠIS v pátek 22. února 2019. Nečekejte klasická předtančení nebo půlnoční překvapení - zábava zde bude probíhat po celou dobu plesu.
 

Tancovat se bude na hudbu kapely LUCKY BAND. Na své si přijdou milovníci Waldemara Matušky - revival kapela tak připomene 2. polovinu minulého století.
Módní přehlídku si vzaly na starost samy žákyně školy a nechte se překvapit, jak dnešní generace umí prezentovat módu v průřezu staletími.
Vzhledem k zaslouženému úspěchu žákyň školy při letošní jarní akci v Lázních Bělohrad čeká podobný styl obsluhy i na tomto plese. Máte se na co těšit!
Na plese bude místo módního fotokoutku na vás čekat jeden celý živý karikaturista. Za ples prý zvládne až 300 rychlých vtipných karikatur, takže s prázdnou z plesu neodejdete!
A určitě si něco odnesete i z bohaté tomboly :-)

Občerstvení včetně snídaně v podobě čerstvých koblížků je na plese samozřejmostí. Raut zajišťuje jídelna SŠIS.

To vše za 390 Kč /osobu a úsměv při koupi lístku.

Ten můžete darovat paní Haně Šturmové jak při rezervaci vstupenek na tel. č. 739 451 279, 499 622 215, e-mailu: hana.sturmova@ssis.cz či osobně při převzetí vstupenek na základě domluvy.





Další články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 945x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět