Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > akce pro děti

Sokolové opět zvou děti s rodiči do přírody!

Tělocvičny jsou stále zavřené, veškeré pohybové aktivity ve skupinách zakázané, děti sedí doma na on-line hodinách a prvňáčci s druháky, kteří se sice do školy od středy vrátí, stejně budou bez tělocviku.
Sokol přichází již podruhé s nabídkou aktivního pobytu na čerstvém vzduchu. Tentokrát sokolští cvičitelé připravili nejen pro svoje sokolíky, ale pro všechny zájemce Sokolíkovu pohádkovou stezku zdraví. 

Stezka startuje v sobotu 14. listopadu a je tak jako minulé stezky určena pro dvojice nebo rodiny s dětmi. Absolvovat ji budete moci až do příští neděle. Místo startu musí zájemci určit podle fotografií a dále jít po kartičkách se sokolíky. 

Pozorní stopaři potkají na stezce mnoho známých postav z pohádek a také plno zvířátek. Na cestě jsou připraveny úkoly. Ten, kdo vyrazí by neměl zapomenout na papír a tužku a také večerníčkovskou papírovou čepici z novin, nebo barevnou z reklamních letáků :-)

Doporučujeme vyrazit hned o víkendu, protože má přát počasí. Navíc se trošku bojíme, aby nám někdo stezku neponičil. Budeme rádi, když nám případné závady, ale i postřehy ze stezky a fotografie pošlete na mail: sokolskestezkyzdravi@seznam.cz 

Krásné zážitky všem přejí sokolové!

Další články TJ Sokol Dvůr Králové

FOTOGALERIE - Sokolové zvou děti s rodiči do přírody!

Související články
Sokolové otevírají další stezku, tentokrát ve městě
Vaše komentáře
Odměna za stezky, 19.11.2020 20:09, Reagovat
POZOR! Je tu slíbená odměna pro ty, kteří během podzimních prázdnin absolvovali všech šest Sokolských stezek zdraví (jednu stezku mohla nahradit bonusová stezka). Odměna ve formě pamětního listu a upomínkové originální placky, kterou navrhla cvičitelka Andrejka Erbenová, na vás čeká v Šindelasích v Havlíčkové ulici v obchodě Kupflorbalku u Janečků každý všední den od 11 do 15 u výdejního okénka.
ještě jednou děkujeme všem účastníkům!
A ... kdo jste ještě nebyl na Sokolíkově pohádkové stezce, neváhejte, čas je jenom do neděle.

Přečteno 1085x